Řasící stuhy, Ronofix, Ronar, Decovil, Joko, Vlizelín, NT

Nabízíme Vám záclonové řasící stuhy v mnoha provedeních od německé rodinné firmy Gerster, které jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, v provedení transparentním- průsvitném, tedy v kombinací se záclonami resp. neviditelném.

Řasení je docíleno stáhnutím jemného provázku (většinou 2 i více, podle šíře stuhy),který je navlečen uvnitř a zavešení dekoračního materálu se provádí háčky, které se navléknou do kapsiček na stuze.Řasení je určeno vzdáleností průvleků provázku.

Nabízíme řasící stuhy v poměrech 1:1,5, 1:2, univerzální. V našem e-shopu najdete stuhy v šířích od 2 cm až po 15 cm. Řasící stuhy jsou nezbytnou součástí při dekorování textilií určených k závěsu (okna, dveře, prostorové otvory apod.). Dotváří celkový vzhled dekorací a jsou i velmi výrazným ozdobným prvkem.

Novinkou je řasení "NEW WAVE", tzv. řasení ve vlnách, které dává vyniknout převážně svislým vzorum a otevirá nové možnosti v celkovém vzhledu textilních dekorací v prostoru a posouvá záclonové řasící stuhy do vyššího stupně textilních dekoračních technik.Vzhledově se jedná o perfekcionistické řešení závěsu textilních materialů- záclon, dekoračních látek.

V našem e-shopu nabízíme i plastové kroužky a plastové háčky.

Řadit podle:

Nalezeno: 19 produktů   |   Stránka: 1 , 2 , 3


6898

cena od 27 Kč

 

6920

cena od 27 Kč

 

6993

cena od 27 Kč

 

6996

cena od 27 Kč

 

DUTÉ VLÁKNO

cena od 290 Kč

 

JOKO

cena od 70 Kč

 

RONAR

cena od 280 Kč

 

RONOFIX

cena od 140 Kč

 

VLIZELIN 30 g

cena od 48 Kč

 

Řadit podle:

Nalezeno: 19 produktů   |   Stránka: 1 , 2 , 3

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.