Řasící stuhy, Ronofix, Ronar, Decovil, Joko, Vlizelín, NT

Nabízíme Vám záclonové řasící stuhy v mnoha provedeních od německé rodinné firmy Gerster, které jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, v provedení transparentním- průsvitném, tedy v kombinací se záclonami resp. neviditelném.

Řasení je docíleno stáhnutím jemného provázku (většinou 2 i více, podle šíře stuhy),který je navlečen uvnitř a zavešení dekoračního materálu se provádí háčky, které se navléknou do kapsiček na stuze.Řasení je určeno vzdáleností průvleků provázku.

Nabízíme řasící stuhy v poměrech 1:1,5, 1:2, univerzální. V našem e-shopu najdete stuhy v šířích od 2 cm až po 15 cm. Řasící stuhy jsou nezbytnou součástí při dekorování textilií určených k závěsu (okna, dveře, prostorové otvory apod.). Dotváří celkový vzhled dekorací a jsou i velmi výrazným ozdobným prvkem.

Novinkou je řasení "NEW WAVE", tzv. řasení ve vlnách, které dává vyniknout převážně svislým vzorum a otevirá nové možnosti v celkovém vzhledu textilních dekorací v prostoru a posouvá záclonové řasící stuhy do vyššího stupně textilních dekoračních technik.Vzhledově se jedná o perfekcionistické řešení závěsu textilních materialů- záclon, dekoračních látek.

V našem e-shopu nabízíme i plastové kroužky a plastové háčky.

Řadit podle:

Nalezeno: 19 produktů   |   Stránka: 1 , 2 , 3


VLIZELIN 45 g

cena od 56 Kč

 

Řadit podle:

Nalezeno: 19 produktů   |   Stránka: 1 , 2 , 3

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.