Co Vás zajímá

V čem se spí nejlépe???

To je otázka!!!

V létě naši zákazníci preferují jemné materiály jako je bavlněný satén nebo bavlněný perkal, které můžeme nabídnout od předních dodavatelů luxusních ložních souprav jako je firma GRENO, OLZATEX, STYLTEX aj., odlehčenou bavlnu nebo krepové ložní soupravy, převážně v provedení "krep de luxe" od firmy MATĚJOVSKÝ, doplněné prostěradly z froté nebo jemného bavlněného úpletu jersey.

Zima zase patří teplým materiálům jako je jemné mikrovlákno nebo mikroflanel SLEEP WELL, bavlněný flanel.

Přikrývky a polštáře dodáváme v provedení 100% polyesteru, ale kasický zákazník stále kupuje péřové výrobky, které nabízíme od předních českých dodavatelů ve vysoké kvalitě sypkoviny i peří.

Zdají se Vám Vaše okna neoblečená???

...není nic jednoduššího,než si vybrat některou z široké nabídky pletených záclon nebo tkaných voálů, vyšívaných organz nebo jen v moderním a nadčasovém vzoru "prší"- tedy jen s jemnou nitkou ve verzích žehlivých i nežehlivých úprav, transparentních i hustěji tkaných materiálů.

U nás zakoupené materiály upravujeme dle požadavků zákazníka na míru a je možná i konzultace a návrh řešení přímo v interiéru zákaníka.

Je Vám chladno při sledování Vaší oblíbené televize?

Zkuste si projít naši širokou nabídku dek, přehozů, plédů a televizních pytlů! Dovolujeme si Vám nabídnout opravdu luxusní kousky - tzv. OVEČKY, dvouvrstvé deky, jemné a hřejivé - budete opravdu spokojeni a zahřáti!!!

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.