Aktuální trendy

Vážený zákazníku,

zaměřit se pouze na tzv. atuální trendy není v mnoha případech to co by Vás vnitřně zcela uspokojilo, neboť každý byt, každý dům má svého ducha a obyvatele, kteří se chtějí cítit ve svém co nejlépe.

Proto výběr  textilního materiálu, záclony, dekorační látky nebo ložního povlečení, polštářku  či koberečku, jejich barevné provedení  je vždy závislé na každém z Vás - tak, jak své trendy cítí!

Naše textilní materiály - záclony, dekorační látky, plátna, ložní povlečení, přikrývky a polštáře splňují parametry kvalitního zboží,které vydrží déle než do prvního praní. Dlouhodobá spolupráce s našimi dodavateli je zárukou nabídky kvalitního zboží včetně servisu.Prodávané značky jako "SLEEP WELL",  "Matějovský",  "GRENO",  "4SLEEP", "TYLEX Letovice" a jiné výrobky od předních českých firem jsou již samy zárukou vysoké jakosti zboží a vynikajícího přístupu k zákazníkům.

Každého z Vás zveme do naší prodejny v Zábřeze, kde se Vám budeme věnovat a poradíme Vám s výběrem materálů, barev, doporučíme kombinace záclon pletených i voálů, závěsů a dekorací ,případně je upravíme dle Vašich požadavků.

Nabízíme Vám i přímou konzultaci u Vás v bytě či domě s návrhem řešení v oblasti textilních materiálů.

V našem sortimentu najdete textilní vybavení pro obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, chaty a chalupy, hotely a penziony, ale i technické materiály jako je např. JUTOVÁ TKANINA.  Naši nabídku neustále rozšiřujeme a doplňujeme o nejnovější trendy v dostupných nabídkách.

Vážení zákazníci, těšíme se na Vaši návštěvu na našich internetových stránkách i u nás v prodejnách!

Tým zaměstnanců TEXTIL "SVĚT"

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.