Dekorační látky, úplety, MINKY

V sortimentu našeho obchodu vám můžeme nabídnout velké množství textilních materiálů - dekoračních látek, pláten, oděvních, materiálů, krepů, flanelů, termoflaušů apod. Velmi oblíbených sortimentem jsou materiály ze 100% bavlny s jemnými potisky na výrobu různých patchworků. Tyto materiály, kde dominují kytičkové vzory do kombinací s puntíky, kostičkami, jemnými vzory, proužky jsou velmi vhodné i pro výrobu ubrusů, závěsů i oděvních prvků.

Jako závěsové materiály Vám můžeme nabídnout jemné úplety, silnější jednobarevné i potištěné polyesterové nebo směsové tkaniny. Na ochranu přes sluncem a světlem nabízíme tzv. blackouty.

Velmi moderními a žádanými textilními materiály jsou přírodní tkaniny nebo tkaniny s přírodním vzhledem, které jsou vhodné jak na závěsové dekorace, tak i jako potahové látky. Samostatnou nabídku tvoří látky pro děti - s dětskými motivy nebo s motivy z pohádek. Do nabídky jsme zařadili také COOL designy s trendovými tisky LONDON, NEW YORK, NEWSPAPER, PAVOUCI, KOČKY apod.

Řadit podle:

Nalezeno: 325 produktů   |   Stránka: 1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 37


GAMEPAD

cena od 410 Kč

 

GEOMETRY

cena od 410 Kč

 

H PROUŽKY (kytky)

cena od 280 Kč

 

H PRUH-KVĚTINA

cena od 280 Kč

 

HAFANI

cena od 140 Kč

 

HALOWEEN 01

cena od 160 Kč

 

HARLEY

cena od 410 Kč

 

HARRY POTTER

cena od 430 Kč

 

HOME

cena od 125 Kč

 

Řadit podle:

Nalezeno: 325 produktů   |   Stránka: 1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 37

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.