Dekorační látky, úplety, MINKY

V sortimentu našeho obchodu vám můžeme nabídnout velké množství textilních materiálů - dekoračních látek, pláten, oděvních, materiálů, krepů, flanelů, termoflaušů apod. Velmi oblíbených sortimentem jsou materiály ze 100% bavlny s jemnými potisky na výrobu různých patchworků. Tyto materiály, kde dominují kytičkové vzory do kombinací s puntíky, kostičkami, jemnými vzory, proužky jsou velmi vhodné i pro výrobu ubrusů, závěsů i oděvních prvků.

Jako závěsové materiály Vám můžeme nabídnout jemné úplety, silnější jednobarevné i potištěné polyesterové nebo směsové tkaniny. Na ochranu přes sluncem a světlem nabízíme tzv. blackouty.

Velmi moderními a žádanými textilními materiály jsou přírodní tkaniny nebo tkaniny s přírodním vzhledem, které jsou vhodné jak na závěsové dekorace, tak i jako potahové látky. Samostatnou nabídku tvoří látky pro děti - s dětskými motivy nebo s motivy z pohádek. Do nabídky jsme zařadili také COOL designy s trendovými tisky LONDON, NEW YORK, NEWSPAPER, PAVOUCI, KOČKY apod.

Řadit podle:

Nalezeno: 325 produktů   |   Stránka: 1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 37


BUGS BUNNY

cena od 410 Kč

 

COMICS

cena od 410 Kč

 

ČERTI

cena od 140 Kč

 

DINOSAUŘI

cena od 125 Kč

 

DISNEY

cena od 410 Kč

 

FLOWERS

cena od 410 Kč

 

FOTBAL zelený

cena od 140 Kč

 

FUCK

cena od 160 Kč

 

Řadit podle:

Nalezeno: 325 produktů   |   Stránka: 1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 37

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.