Dekorační látky

V sortimentu našeho obchodu vám můžeme nabídnout velké množství textilních materiálů - dekoračních látek, pláten, oděvních, materiálů, krepů, flanelů, termoflaušů apod. Velmi oblíbených sortimentem jsou materiály ze 100% bavlny s jemnými potisky na výrobu různých patchworků. Tyto materiály, kde dominují kytičkové vzory do kombinací s puntíky, kostičkami, jemnými vzory, proužky jsou velmi vhodné i pro výrobu ubrusů, závěsů i oděvních prvků.

Jako závěsové materiály Vám můžeme nabídnout jemné úplety, silnější jednobarevné i potištěné polyesterové nebo směsové tkaniny. Na ochranu přes sluncem a světlem nabízíme tzv. blackouty.

Velmi moderními a žádanými textilními materiály jsou přírodní tkaniny nebo tkaniny s přírodním vzhledem, které jsou vhodné jak na závěsové dekorace, tak i jako potahové látky. Samostatnou nabídku tvoří látky pro děti - s dětskými motivy nebo s motivy z pohádek. Do nabídky jsme zařadili také COOL designy s trendovými tisky LONDON, NEW YORK, NEWSPAPER, PAVOUCI, KOČKY apod.

Řadit podle:

Nalezeno: 209 produktů   |   Stránka: 1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 24


HOME

cena od 125 Kč

 

JABLÍČKA, JEŽEK

cena od 135 Kč

 

JELENI

cena od 215 Kč

 

jezevčíci

cena od 245 Kč

 

JEŽEK, JABLÍČKA

cena od 135 Kč

 

kačenky

cena od 245 Kč

 

KÁVA

cena od 245 Kč

 

Řadit podle:

Nalezeno: 209 produktů   |   Stránka: 1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 24

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.