Dekorační látky

V sortimentu našeho obchodu vám můžeme nabídnout velké množství textilních materiálů - dekoračních látek, pláten, oděvních, materiálů, krepů, flanelů, termoflaušů apod. Velmi oblíbených sortimentem jsou materiály ze 100% bavlny s jemnými potisky na výrobu různých patchworků. Tyto materiály, kde dominují kytičkové vzory do kombinací s puntíky, kostičkami, jemnými vzory, proužky jsou velmi vhodné i pro výrobu ubrusů, závěsů i oděvních prvků.

Jako závěsové materiály Vám můžeme nabídnout jemné úplety, silnější jednobarevné i potištěné polyesterové nebo směsové tkaniny. Na ochranu přes sluncem a světlem nabízíme tzv. blackouty.

Velmi moderními a žádanými textilními materiály jsou přírodní tkaniny nebo tkaniny s přírodním vzhledem, které jsou vhodné jak na závěsové dekorace, tak i jako potahové látky. Samostatnou nabídku tvoří látky pro děti - s dětskými motivy nebo s motivy z pohádek. Do nabídky jsme zařadili také COOL designy s trendovými tisky LONDON, NEW YORK, NEWSPAPER, PAVOUCI, KOČKY apod.

Řadit podle:

Nalezeno: 209 produktů   |   Stránka: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 24


ANDÍLCI

cena od 135 Kč

 

BÁŇKY

cena od 135 Kč

 

CESMÍNA

cena od 135 Kč

 

SNĚHULAČCI

cena od 135 Kč

 

STROMEČEK, VLOČKA

cena od 135 Kč

 

auta

cena od 240 Kč

 

BERUŠKY

cena od 245 Kč

 

Řadit podle:

Nalezeno: 209 produktů   |   Stránka: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 24

 

Copyright © 2013 Textilsvet.cz
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování Netsimple Conspiracy s.r.o.